Archiv zpráv - 2010

15. 12. 2010 - Turnaj deblů v Praze 4.12.
V sobotu 4. 12. se v Praze konal vánoční turnaj deblů, na který jsme původně plánovali velkou pardubickou výpravu - realita nakonec ale byla jiná, když jsme po zraněních a jiných akcích zůstali jen dva (Jana a Michal). Turnaje se zúčastnilo 7 dvojic a hrálo se systémem každý s každým. Bohužel debly nám nějak nepřirostly k srdci a tak byly první dva zápasy takové "nic moc", potom ale přišlo pár pěkných soubojů, které jsme si opravdu užili a dobře si zahráli. Nakonec jsme po rozstřelu tří dvojic se stejnou bilancí vybojovali 3. místo. A čtyřhra zase až za rok... :-)

26. 10. 2010 - Turnaj v Hanušovicích 21. 11.
Rádi bychom vás pozvali na další turnaj, který se bude konat v neděli 21. listopadu v Hanušovicích. Na posledním turnaji v srpnu jsme byli a pěkně jsme si zahráli, takže 100% uspořádáme bojovou výpravu i tentokrát - to znamená, že máme určitě 3 volná místa v autě pro případné zájemce z Pardubic :-)
Pro úplnost přikládám plakát, na kterém najdete veškeré propozice turnaje - klikni zde.
(Turnaj v Hanušovicích byl bohužel pro nízkou účast nakonec zrušen.)

24. 10. 2010 - Report z turnaje
V sobotu 23. 10. jsme se letos podruhé sešli v H-centru ve Starém Hradišti u Pardubic u příležitosti speedmintonového turnaje.
Jana: "…..dobrý pocit – tyto dvě slova výstižně charakterizují to, jak jsme se s Michalem cca v 15.08 v sobotu 23. října cítili: měli jsme za sebou podzimní pardubický speedmintonový turnaj, na kterém si ve dvou skupinách zahrály 4 ženy z Pardubic a 8 mužů z Pardubic a Prahy. Jsem hlavně moc spokojená s tou holčičí účastí a pokrokem, které všechny pardubické speedmintoňačky předvedly – zápasy s Katkou a Terezou byly fakt vyrovnané!! A nemůžu nevzpomenout Petru, která držela poprvé raketu na speed minulou neděli!!!!!!!a přesto se nebála a do turnaje šla – fakt klobouk dolů a ocenění jejího nadšení :-) Důkazem vyrovnaných a napínavých bojů je celá řada zápasů, hraných na tři sety, u některých s takovým nasazením, že v závěru nechyběla ani rozbitá kolena a puchýře od rakety…"

A pro úplnost pořadí:
1. Marcel
2. Miloš
3. Pavel
4. Jana
5. Jirka
6. Jakub
7. Katka
8. Michal
9. Tereza
10. Honza
11. Petra
12. David

17. 9. 2010 - Nejbližší ukázkové hodiny!
Těšíme se na vás již tuto neděli a poprvé i v pondělí na ukázkových hodinách! Jenom malé upozornění - tyto dvě hodiny jsou ještě na venkovním kurtu, bude tedy záležet na příznivém počasí, tzn. v případě deště se hodiny NEBUDOU konat.
A se zmiňovanou halou souvisí ještě jedna úprava - příští neděli, tj. 26. 9. se bude instalovat nafukovací hala a naše hodina tak nebude. Od pondělí 27. 9. tedy platí všechny termíny ukázkových hodin a budeme již hrát pod střechou.

17. 9. 2010 - Aktualizace termínů
1) Už máme potvrzený termín v H-centru pro náš říjnový turnaj - bude to sobota 23. 10. Leták a propozice vyvěsíme tady na stránkách v nejbližší době (po víkendu). Každopádně už teď si udělejte na dopoledne volno a přijďte si zahrát! :-)
2) Listopadový turnaj v Hanušovicích je v neděli 21. 11.!, ne 22. jak jsem uvedl v předchozí zprávě.

13. 9. 2010 - Termíny turnajů - podzim 2010
Na začátku října chystáme další pardubický turnaj, na kterém vás všechny rádi uvidíme. Bliží informace
se objeví v nejbližší době tady na stránkách.
Další v pořadí pak bude 22. 11. turnaj v Hanušovicích, na který se také určitě pojedeme podívat.
V prosinci nás čeká předvánoční speedmintonový turnaj v Praze, více informací ještě přineseme
po upřesnění termínu.
A v lednu poté turnaj v Pardubicích, který bychom chtěli pořádat při příležitosti výročí našeho klubu!

13. 9. 2010 - Ukázkové hodiny od září 2010
Pro všechny příznivce speedmintonu a pro ty, kteří mají zájem si "Ferrari mezi raketovými sporty" vyzkoušet, jsou tu opět naše ukázkové hodiny! Kromě již tradiční nedělní hodiny mezi 16-17 hodinou
se na vás budeme těšit NOVĚ také každé pondělí od 17 do 18 hodin.
Obě hodiny jsou na kurtu č. 3 v H-centru ve Starém Hradišti u Pardubic.
Chtěli byste si speedminton vyzkoušet, ale ani jeden termín se vám nehodí?? Tak nám napište nebo zavolejte a není problém se dohodnout na jiném termínu. Rádi vám také zapůjčíme vybavení na vyzkoušení!

13. 9. 2010 - Zúčastnili jsme se...
...přes léto dvou turnajů a rádi bychom se tak s vámi podělili o zážitky.
Prvním z nich byl turnaj v Hanušovicích na začátku srpna, který pořádal místní klub SPV Hanušováček. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 hráčů (3 ženy), hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým
a nejlepší z obou skupin si to následně rozdali o vítězství. Na 1. místo nakonec dosáhl předseda pořádajícího klubu Pavel (3. z našeho březnového turnaje), stříbrný skončil Láďa a bronz vybojoval Jarda.
Náš klub reprezentovali Jana s Michalem. Janě se dařilo a zvítězila mezi ženami!!, kdežto Michal bojoval víc s bolestí zad než se soupeři...Za zmínku stojí i následný vydařený společenský večer :-)

Druhým z turnajů byl včerejší v Praze pořádaný novým klubem RACKETSPEED Čakovice. Hrálo se venku na antuce, počasí se nakonec až zázračně vydařilo. Přišlo si zahrát také 10 sportovců a tentokrát se hrálo systémem každý s každým, tzn. na každého zúčastněného čekalo 9 zápasů hraných na dva sety.
Po dlouhých bojích nakonec zvítězil Marcel (vítěz pardubického turnaje), druhý skončil Pavel a 3. místo obsadil Jirka - všichni tři dostali krásné poháry ze skla. Bohužel tentokrát zradilo zdraví oba naše zástupce, když Jana i Michal zápasili s rodinnou střevní virózou ještě celý zbytek dne...

29. 4. 2010 - Nový termín ukázkových hodin
Od této neděle (2. 5.) se naše ukázkové hodiny přesouvají o hodinu později, tudíž se na vás budeme těšit od 16 do 17 hodin. Vzhledem k tomu, že nafukovací hala je sundaná, závisí naše hodiny na počasí. Vítr nám nevadí, hodiny by se nekonaly pouze v případě deště.

8. 3. 2010 - Změna ukázkové hodiny
Tuto neděli 14. 3. je změněn termín pravidelné ukázkové hodiny, místo tradičních 15 hodin na vás budeme čekat v H-centru v 19 hodin na kurtu č. 3. Těšíme se na vás!

3. 3. 2010 - Turnaj - 20. 3. 2010!
A je to tady! V sobotu 20. března nás čeká první pardubický turnaj ve speedmintonu! A doufáme, že u toho budete chtít být spolu s námi.
Začínáme v 9 hodin, prezentace poběží půl hodiny předem. Končit budeme ve dvě hodiny, záleží na tom, kolik bude přihlášených - pokud budeme mít čas, můžeme si zahrát třeba ještě miniturnaj ve čtyřhře.
Startovné 200 Kč se bude vybírat na místě při prezentaci, hrací systém pak bude upřesněn na základě počtu přihlášených a jejich složení - podle počtu můžeme oddělit příslušnice něžného pohlaví :-)
Pro ty nejlepší budou připraveny věcné ceny, vítěz pak získá speedmintonovou sadu!
Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme tu pro vás >>> kontakty.

2. 2. 2010 - Mimořádná ukázková hodina!
Na sobotu 6. 2. od 10:30 do 12:00 jsme si pro vás připravili mimořádnou ukázkovou hodinu v H-centru na kurtu č. 3. Zároveň se tu koná badmintonový turnaj, takže je to výborná příležitost pro ty, kteří se ho účastní, přijít se kouknout i na něco trochu jiného :-)

20. 1. 2010 - Ukázkové hodiny
...tak a je to tady!!!!!!!!!!! Začínáme tuto neděli, tj. 24. 1. 2010.
A co jsme si pro vás připravili? Ukázkové hodiny, na kterých si každý týden v neděli mezi 15. a 16. hodinou v H-Centru ve Starém Hradišti na tenisovém kurtu č. 2 můžete vzít do ruky speedmintonové rakety a vyzkoušet si na vlastní kůži, jak vám to půjde :-)
V rámci těchto hodin vám rádi poskytneme veškeré informace a zodpovíme dotazy týkající se tohoto nového sportu – pokud to budeme sami vědět :-) Budete-li mít pak pocit, že bez speedmintonu už nemůžete být, poradíme vám s výběrem sportovního náčiní, které vám do týdne a do 30 km od Pardubic dovezeme až domů.
Náš klub je čerstvé miminko, kterému budeme pomáhat při jeho růstu, zdokonalování a sbírání zkušeností. Pokud budete vědět předem, že se na nás přijdete podívat, můžete zavolat nebo napsat sms
na tel. 731 131 734 (M. Scholze). Počítáme se zájmem sportovců malých i velkých, začátečníků i zkušenějších vyznavačů raketových sportů – i proto jednáme o pronájmu další haly.
Moc se na vás těšíme a jsme přesvědčeni, že vás speedminton „dostane“ jako nás!!!!:-)

19. 1. 2010 - Spuštění stránek
.....tři, dva, jedna, start!!!! Právě dnes byly spuštěny webové stránky www.speedminton-pardubice.cz. - oficiální internetové stránky speedmintonového oddílu SK Speedminton Pardubice – prvního oddílu tohoto nového sportu v České republice!!!!
Máte-li jakékoliv náměty, nápady a připomínky ke stránkám, napište nám na info@speedminton-pardubice.cz.